Opel Combo
1.2 Turbo L1H1 Edition
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Combo |
| Bouwjaar | 15 sep 2020 |
| Type | 1.2 Turbo L1H1 Edition |
| Km. stand | 190255 km |
| Kenteken | VGX-22-R |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1259 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 5,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| CO2-emissie | 121 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf vd Biggelaar BV
Adres
Heuvel 61
Postcode
5421CM
Plaats
Gemert
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Combo |
| Bouwjaar | 15 sep 2020 |
| Type | 1.2 Turbo L1H1 Edition |
| Km. stand | 190255 km |
| Kenteken | VGX-22-R |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1259 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 5,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| CO2-emissie | 121 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf vd Biggelaar BV
Adres
Heuvel 61
Postcode
5421CM
Plaats
Gemert