Opel Ampera e
Launch executive 60 kWh
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Ampera e |
| Bouwjaar | 27 nov 2017 |
| Type | Launch executive 60 kWh |
| Km. stand | 142746 km |
| Kenteken | RH-719-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1591 kg |
| Vermogen motor (kW) | 55 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Eurocars Helmond
Adres
Varenschut 7
Postcode
5705DK
Plaats
Helmond
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Ampera e |
| Bouwjaar | 27 nov 2017 |
| Type | Launch executive 60 kWh |
| Km. stand | 142746 km |
| Kenteken | RH-719-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1591 kg |
| Vermogen motor (kW) | 55 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Eurocars Helmond
Adres
Varenschut 7
Postcode
5705DK
Plaats
Helmond