Opel Ampera e
BWJ 2018 60 kWh 204 PK Business executive
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Ampera e |
| Bouwjaar | 9 aug 2018 |
| Type | BWJ 2018 60 kWh 204 PK Business executive |
| Km. stand | 88550 km |
| Kenteken | SZ-356-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1591 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Jaap Dik Heerenveen
Adres
Wolfraamweg 7
Postcode
8445PL
Plaats
Heerenveen
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Ampera e |
| Bouwjaar | 9 aug 2018 |
| Type | BWJ 2018 60 kWh 204 PK Business executive |
| Km. stand | 88550 km |
| Kenteken | SZ-356-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1591 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Jaap Dik Heerenveen
Adres
Wolfraamweg 7
Postcode
8445PL
Plaats
Heerenveen