Nissan QASHQAI
1.3 DIG-T N-Connecta
| Merk | Nissan |
|---|---|
| Model | Qashqai |
| Bouwjaar | 2 jun 2020 |
| Type | 1.3 DIG-T N-Connecta |
| Km. stand | 105016 km |
| Kenteken | H-875-TT |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1275 kg |
| Vermogen motor (kW) | 103 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 6,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 193 km/u |
| CO2-emissie | 122 g/km |
Dealernaam
Auto Sturm Middelburg
Adres
Noordweg 467
Postcode
4333KE
Plaats
Middelburg
| Merk | Nissan |
|---|---|
| Model | Qashqai |
| Bouwjaar | 2 jun 2020 |
| Type | 1.3 DIG-T N-Connecta |
| Km. stand | 105016 km |
| Kenteken | H-875-TT |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1275 kg |
| Vermogen motor (kW) | 103 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 6,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 193 km/u |
| CO2-emissie | 122 g/km |
Dealernaam
Auto Sturm Middelburg
Adres
Noordweg 467
Postcode
4333KE
Plaats
Middelburg