Nissan Primastar
L2H1 | 130 PK | 3-Zits | LED | Cruise | Airco
| Merk | Nissan |
|---|---|
| Model | Primastar |
| Bouwjaar | 12 jun 2024 |
| Type | L2H1 | 130 PK | 3-Zits | LED | Cruise | Airco |
| Km. stand | 17237 km |
| Kenteken | V-59-PGX |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2048 kg |
| Vermogen motor (kW) | 95 kW |
| Gemiddeld verbruik | 7,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Andriessen Bedrijfswagens
Adres
IJsselweg 49
Postcode
7061XV
Plaats
Terborg
| Merk | Nissan |
|---|---|
| Model | Primastar |
| Bouwjaar | 12 jun 2024 |
| Type | L2H1 | 130 PK | 3-Zits | LED | Cruise | Airco |
| Km. stand | 17237 km |
| Kenteken | V-59-PGX |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2048 kg |
| Vermogen motor (kW) | 95 kW |
| Gemiddeld verbruik | 7,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Andriessen Bedrijfswagens
Adres
IJsselweg 49
Postcode
7061XV
Plaats
Terborg