Nissan NV300
2.0 dCi 145 L2H1 Optima DC Comfort
| Merk | Nissan |
|---|---|
| Model | NV300 |
| Bouwjaar | 25 jan 2021 |
| Type | 2.0 dCi 145 L2H1 Optima DC Comfort |
| Km. stand | 120294 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1743 kg |
| Vermogen motor (kW) | 107 kW |
| Gemiddeld verbruik | 5,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 6,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Bekleding | Stof |
| CO2-emissie | 156 g/km |
Dealernaam
Zwanenburg Auto's V.O.F.
Adres
Voltaweg 28
Postcode
2809JP
Plaats
Gouda
| Merk | Nissan |
|---|---|
| Model | NV300 |
| Bouwjaar | 25 jan 2021 |
| Type | 2.0 dCi 145 L2H1 Optima DC Comfort |
| Km. stand | 120294 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1743 kg |
| Vermogen motor (kW) | 107 kW |
| Gemiddeld verbruik | 5,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 6,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Bekleding | Stof |
| CO2-emissie | 156 g/km |
Dealernaam
Zwanenburg Auto's V.O.F.
Adres
Voltaweg 28
Postcode
2809JP
Plaats
Gouda