Nissan NV300
BJR 2019 1.6 dCi 126 PK L2H1 Optima DC Comfort S&S
| Merk | Nissan |
|---|---|
| Model | NV300 |
| Bouwjaar | 29 jun 2019 |
| Type | BJR 2019 1.6 dCi 126 PK L2H1 Optima DC Comfort S&S |
| Km. stand | 120823 km |
| Kenteken | V-893-ZZ |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1885 kg |
| Vermogen motor (kW) | 93 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| CO2-emissie | 159 g/km |
Dealernaam
Jaap Dik Heerenveen
Adres
Wolfraamweg 7
Postcode
8445PL
Plaats
Heerenveen
| Merk | Nissan |
|---|---|
| Model | NV300 |
| Bouwjaar | 29 jun 2019 |
| Type | BJR 2019 1.6 dCi 126 PK L2H1 Optima DC Comfort S&S |
| Km. stand | 120823 km |
| Kenteken | V-893-ZZ |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1885 kg |
| Vermogen motor (kW) | 93 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| CO2-emissie | 159 g/km |
Dealernaam
Jaap Dik Heerenveen
Adres
Wolfraamweg 7
Postcode
8445PL
Plaats
Heerenveen