Nissan NV300
1.6 dCi 125pk DC Airco Navigatie Camera Leer
| Merk | Nissan |
|---|---|
| Model | NV300 |
| Bouwjaar | 3 jul 2019 |
| Type | 1.6 dCi 125pk DC Airco Navigatie Camera Leer |
| Km. stand | 151126 km |
| Kenteken | VBD-15-S |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1885 kg |
| Vermogen motor (kW) | 93 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| CO2-emissie | 159 g/km |
Dealernaam
Derks Bedrijfswagens B.V.
Adres
Belgenlaan 7
Postcode
5406XN
Plaats
Uden
| Merk | Nissan |
|---|---|
| Model | NV300 |
| Bouwjaar | 3 jul 2019 |
| Type | 1.6 dCi 125pk DC Airco Navigatie Camera Leer |
| Km. stand | 151126 km |
| Kenteken | VBD-15-S |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1885 kg |
| Vermogen motor (kW) | 93 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| CO2-emissie | 159 g/km |
Dealernaam
Derks Bedrijfswagens B.V.
Adres
Belgenlaan 7
Postcode
5406XN
Plaats
Uden