Nissan NV300
1.6 dCi L2H1*3-PERS*A/C*CRUISE*NAVI*HAAK*CAM*IMP.*
| Merk | Nissan |
|---|---|
| Model | NV300 |
| Bouwjaar | 28 mrt 2019 |
| Type | 1.6 dCi L2H1*3-PERS*A/C*CRUISE*NAVI*HAAK*CAM*IMP.* |
| Km. stand | 121196 km |
| Kenteken | V-818-XP |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1735 kg |
| Vermogen motor (kW) | 92 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Gemiddeld verbruik | 6,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| CO2-emissie | 159 g/km |
Dealernaam
JHL AUTOMOTIVE
Adres
Weg om de Oost 10
Postcode
7903BS
Plaats
Hoogeveen
| Merk | Nissan |
|---|---|
| Model | NV300 |
| Bouwjaar | 28 mrt 2019 |
| Type | 1.6 dCi L2H1*3-PERS*A/C*CRUISE*NAVI*HAAK*CAM*IMP.* |
| Km. stand | 121196 km |
| Kenteken | V-818-XP |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1735 kg |
| Vermogen motor (kW) | 92 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Gemiddeld verbruik | 6,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| CO2-emissie | 159 g/km |
Dealernaam
JHL AUTOMOTIVE
Adres
Weg om de Oost 10
Postcode
7903BS
Plaats
Hoogeveen