Nissan e NV200
80KW 24 kWh Evalia 7-persoons
| Merk | Nissan |
|---|---|
| Model | e NV200 |
| Bouwjaar | 24 feb 2017 |
| Type | 80KW 24 kWh Evalia 7-persoons |
| Km. stand | 72507 km |
| Kenteken | NK-907-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1514 kg |
| Vermogen motor (kW) | 40 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 123 km/u |
Dealernaam
Dani Autobedrijven B.V.
Adres
Ootmarsumseweg 110
Postcode
7665SE
Plaats
Albergen
| Merk | Nissan |
|---|---|
| Model | e NV200 |
| Bouwjaar | 24 feb 2017 |
| Type | 80KW 24 kWh Evalia 7-persoons |
| Km. stand | 72507 km |
| Kenteken | NK-907-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1514 kg |
| Vermogen motor (kW) | 40 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 123 km/u |
Dealernaam
Dani Autobedrijven B.V.
Adres
Ootmarsumseweg 110
Postcode
7665SE
Plaats
Albergen