Nissan Interstar
2.3 dCi L2H2 N-Connecta
| Merk | Nissan |
|---|---|
| Model | Interstar |
| Bouwjaar | 27 sep 2022 |
| Type | 2.3 dCi L2H2 N-Connecta |
| Km. stand | 40572 km |
| Kenteken | VRZ-82-G |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1956 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 2299 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 155 km/u |
| CO2-emissie | 237 g/km |
Dealernaam
Sutherland Heerenveen
Adres
Kattebos 148
Postcode
8446DB
Plaats
Heerenveen
| Merk | Nissan |
|---|---|
| Model | Interstar |
| Bouwjaar | 27 sep 2022 |
| Type | 2.3 dCi L2H2 N-Connecta |
| Km. stand | 40572 km |
| Kenteken | VRZ-82-G |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1956 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 2299 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 155 km/u |
| CO2-emissie | 237 g/km |
Dealernaam
Sutherland Heerenveen
Adres
Kattebos 148
Postcode
8446DB
Plaats
Heerenveen