Moto Guzzi V7
II RACER
| Merk | Moto Guzzi |
|---|---|
| Model | V7 |
| Bouwjaar | 27 feb 2019 |
| Type | II RACER |
| Km. stand | 10000 km |
| Kenteken | 08-MS-PK |
| Carrosserie | Naked bike |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| Massa | 191 kg |
| Vermogen motor (kW) | 35 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Cilinderinhoud | 744 cc |
Dealernaam
Doornekamp Motorsport
Adres
De Wel 30
Postcode
3871MV
Plaats
Hoevelaken
| Merk | Moto Guzzi |
|---|---|
| Model | V7 |
| Bouwjaar | 27 feb 2019 |
| Type | II RACER |
| Km. stand | 10000 km |
| Kenteken | 08-MS-PK |
| Carrosserie | Naked bike |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| Massa | 191 kg |
| Vermogen motor (kW) | 35 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Cilinderinhoud | 744 cc |
Dealernaam
Doornekamp Motorsport
Adres
De Wel 30
Postcode
3871MV
Plaats
Hoevelaken