Morgan Plus 4
Four 2.0 Automaat | 75th anniversary | Heated Seats | Reservewiel
| Merk | Morgan |
|---|---|
| Model | Plus 4 |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | Four 2.0 Automaat | 75th anniversary | Heated Seats | Reservewiel |
| Km. stand | 5 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1013 kg |
| Vermogen motor (kW) | 190 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 7,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 240 km/u |
Dealernaam
Louwman Exclusive Cars B.V.
Adres
Proostwetering 53
Postcode
3543AC
Plaats
Utrecht
| Merk | Morgan |
|---|---|
| Model | Plus 4 |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | Four 2.0 Automaat | 75th anniversary | Heated Seats | Reservewiel |
| Km. stand | 5 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1013 kg |
| Vermogen motor (kW) | 190 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 7,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 240 km/u |
Dealernaam
Louwman Exclusive Cars B.V.
Adres
Proostwetering 53
Postcode
3543AC
Plaats
Utrecht