Mitsubishi Space Star
Star/Zeer netjes/Airco 1.0 Intense
| Merk | Mitsubishi |
|---|---|
| Model | Space Star |
| Bouwjaar | 10 jun 2017 |
| Type | Star/Zeer netjes/Airco 1.0 Intense |
| Km. stand | 166452 km |
| Kenteken | PD-697-Z |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 820 kg |
| Vermogen motor (kW) | 52 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 4,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 172 km/u |
| CO2-emissie | 92 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf J.H. Mos
Adres
Koematen 42
Postcode
8331TK
Plaats
Steenwijk
| Merk | Mitsubishi |
|---|---|
| Model | Space Star |
| Bouwjaar | 10 jun 2017 |
| Type | Star/Zeer netjes/Airco 1.0 Intense |
| Km. stand | 166452 km |
| Kenteken | PD-697-Z |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 820 kg |
| Vermogen motor (kW) | 52 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 4,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 172 km/u |
| CO2-emissie | 92 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf J.H. Mos
Adres
Koematen 42
Postcode
8331TK
Plaats
Steenwijk