Mitsubishi L200
5-Pers 2.4D LX Double Cab Trekhaak 3500kg Leer Nav/Cam 5 zits
| Merk | Mitsubishi |
|---|---|
| Model | L200 |
| Bouwjaar | 20 dec 2017 |
| Type | 5-Pers 2.4D LX Double Cab Trekhaak 3500kg Leer Nav/Cam 5 zits |
| Km. stand | 168349 km |
| Kenteken | V-759-KK |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Pick-Up |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1870 kg |
| Vermogen motor (kW) | 133 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 7,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 9,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2442 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 177 km/u |
| CO2-emissie | 196 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Ploegh
Adres
Molenweg 4
Postcode
9231HS
Plaats
Surhuisterveen
| Merk | Mitsubishi |
|---|---|
| Model | L200 |
| Bouwjaar | 20 dec 2017 |
| Type | 5-Pers 2.4D LX Double Cab Trekhaak 3500kg Leer Nav/Cam 5 zits |
| Km. stand | 168349 km |
| Kenteken | V-759-KK |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Pick-Up |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1870 kg |
| Vermogen motor (kW) | 133 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 7,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 9,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2442 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 177 km/u |
| CO2-emissie | 196 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Ploegh
Adres
Molenweg 4
Postcode
9231HS
Plaats
Surhuisterveen