Mitsubishi Eclipse Cross
2.4 PHEV Executive | All-Season | Navigatie | 360-camera | Apple CarPlay | Android Auto | ACC | BSW | Keyless
| Merk | Mitsubishi |
|---|---|
| Model | Eclipse Cross |
| Bouwjaar | 5 feb 2025 |
| Type | 2.4 PHEV Executive | All-Season | Navigatie | 360-camera | Apple CarPlay | Android Auto | ACC | BSW | Keyless |
| Km. stand | 6509 km |
| Kenteken | JVT-85-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1875 kg |
| Vermogen motor (kW) | 72 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 2,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2360 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 162 km/u |
| CO2-emissie | 46 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf van Leijden BV
Adres
Koperweg 1
Postcode
2401LH
Plaats
Alphen aan den Rijn
| Merk | Mitsubishi |
|---|---|
| Model | Eclipse Cross |
| Bouwjaar | 5 feb 2025 |
| Type | 2.4 PHEV Executive | All-Season | Navigatie | 360-camera | Apple CarPlay | Android Auto | ACC | BSW | Keyless |
| Km. stand | 6509 km |
| Kenteken | JVT-85-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1875 kg |
| Vermogen motor (kW) | 72 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 2,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2360 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 162 km/u |
| CO2-emissie | 46 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf van Leijden BV
Adres
Koperweg 1
Postcode
2401LH
Plaats
Alphen aan den Rijn