MG ZS
Standard Range 51 kWh Comfort
| Merk | MG |
|---|---|
| Model | ZS |
| Bouwjaar | 11 sep 2023 |
| Type | Standard Range 51 kWh Comfort |
| Km. stand | 30375 km |
| Kenteken | LF54 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1570 kg |
| Vermogen motor (kW) | 130 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 175 km/u |
Dealernaam
Van Mossel Renault Rotterdam-Zuid
Adres
Charloisse Lagedijk 946
Postcode
3088LA
Plaats
Rotterdam
| Merk | MG |
|---|---|
| Model | ZS |
| Bouwjaar | 11 sep 2023 |
| Type | Standard Range 51 kWh Comfort |
| Km. stand | 30375 km |
| Kenteken | LF54 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1570 kg |
| Vermogen motor (kW) | 130 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 175 km/u |
Dealernaam
Van Mossel Renault Rotterdam-Zuid
Adres
Charloisse Lagedijk 946
Postcode
3088LA
Plaats
Rotterdam