MG MG5
61 kWh Long Range Luxury, trekhaak
| Merk | MG |
|---|---|
| Model | MG5 |
| Bouwjaar | 31 jul 2023 |
| Type | 61 kWh Long Range Luxury, trekhaak |
| Km. stand | 29082 km |
| Kenteken | T-583-PK |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1532 kg |
| Vermogen motor (kW) | 73 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | Z |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 185 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf De Beer B.V.
Adres
Aploniastraat 8
Postcode
3084CC
Plaats
Rotterdam
| Merk | MG |
|---|---|
| Model | MG5 |
| Bouwjaar | 31 jul 2023 |
| Type | 61 kWh Long Range Luxury, trekhaak |
| Km. stand | 29082 km |
| Kenteken | T-583-PK |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1532 kg |
| Vermogen motor (kW) | 73 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | Z |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 185 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf De Beer B.V.
Adres
Aploniastraat 8
Postcode
3084CC
Plaats
Rotterdam