MG MG4
51 kWh Standard
| Merk | MG |
|---|---|
| Model | MG4 |
| Bouwjaar | 29 mrt 2023 |
| Type | 51 kWh Standard |
| Km. stand | 23347 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1635 kg |
| Vermogen motor (kW) | 125 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Mega Occasion Centrum Budgetcars Waalwijk
Adres
Havenweg 21
Postcode
5145NJ
Plaats
Waalwijk
| Merk | MG |
|---|---|
| Model | MG4 |
| Bouwjaar | 29 mrt 2023 |
| Type | 51 kWh Standard |
| Km. stand | 23347 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1635 kg |
| Vermogen motor (kW) | 125 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Mega Occasion Centrum Budgetcars Waalwijk
Adres
Havenweg 21
Postcode
5145NJ
Plaats
Waalwijk