Mercedes Benz X Klasse
350 d 4Matic Progressive Leer Camera
| Merk | Mercedes Benz |
|---|---|
| Model | X Klasse |
| Bouwjaar | 6 nov 2018 |
| Type | 350 d 4Matic Progressive Leer Camera |
| Km. stand | 150209 km |
| Kenteken | VNS-61-V |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Pick-Up |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2406 kg |
| Vermogen motor (kW) | 190 kW |
| Gemiddeld verbruik | 9,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 10,3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 8,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2987 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| CO2-emissie | 236 g/km |
Dealernaam
VDN Automotive B.V.
Adres
Pascalstraat 6
Postcode
3846AM
Plaats
Harderwijk
| Merk | Mercedes Benz |
|---|---|
| Model | X Klasse |
| Bouwjaar | 6 nov 2018 |
| Type | 350 d 4Matic Progressive Leer Camera |
| Km. stand | 150209 km |
| Kenteken | VNS-61-V |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Pick-Up |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2406 kg |
| Vermogen motor (kW) | 190 kW |
| Gemiddeld verbruik | 9,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 10,3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 8,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2987 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| CO2-emissie | 236 g/km |
Dealernaam
VDN Automotive B.V.
Adres
Pascalstraat 6
Postcode
3846AM
Plaats
Harderwijk