Mercedes Benz S Klasse
350d s350d 286 PK 4M Facelift Panorama Distronic+ Camera Luchtvering Widescreen LED CarPlay Keyless Standkachel BTW/BPM
| Merk | Mercedes Benz |
|---|---|
| Model | S Klasse |
| Bouwjaar | 30 aug 2017 |
| Type | 350d s350d 286 PK 4M Facelift Panorama Distronic+ Camera Luchtvering Widescreen LED CarPlay Keyless Standkachel BTW/BPM |
| Km. stand | 187229 km |
| Kenteken | K-920-PH |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1925 kg |
| Vermogen motor (kW) | 210 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2925 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 147 g/km |
Dealernaam
Krikken Automotive B.V.
Adres
Blankenstein 639
Postcode
7943PA
Plaats
Meppel
| Merk | Mercedes Benz |
|---|---|
| Model | S Klasse |
| Bouwjaar | 30 aug 2017 |
| Type | 350d s350d 286 PK 4M Facelift Panorama Distronic+ Camera Luchtvering Widescreen LED CarPlay Keyless Standkachel BTW/BPM |
| Km. stand | 187229 km |
| Kenteken | K-920-PH |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1925 kg |
| Vermogen motor (kW) | 210 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2925 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 147 g/km |
Dealernaam
Krikken Automotive B.V.
Adres
Blankenstein 639
Postcode
7943PA
Plaats
Meppel