Mercedes Benz S Klasse
400 4Matic Lang Prestige Plus
| Merk | Mercedes Benz |
|---|---|
| Model | S Klasse |
| Bouwjaar | 8 apr 2016 |
| Type | 400 4Matic Lang Prestige Plus |
| Km. stand | 122589 km |
| Kenteken | NG-609-X |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1915 kg |
| Vermogen motor (kW) | 245 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 8,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 11,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 208 g/km |
Dealernaam
Janssen Van Kouwen Huizen
Adres
Machineweg 1
Postcode
1271EG
Plaats
Huizen
| Merk | Mercedes Benz |
|---|---|
| Model | S Klasse |
| Bouwjaar | 8 apr 2016 |
| Type | 400 4Matic Lang Prestige Plus |
| Km. stand | 122589 km |
| Kenteken | NG-609-X |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1915 kg |
| Vermogen motor (kW) | 245 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 8,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 11,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 208 g/km |
Dealernaam
Janssen Van Kouwen Huizen
Adres
Machineweg 1
Postcode
1271EG
Plaats
Huizen