Mercedes Benz GLC
GLC300e 320PK 4MATIC AUTOMAAT9 BLACK E.D. Trekhaak | Navi | Led | Camera | Carplay/Android | Stoelverw. | Cruise |
| Merk | Mercedes Benz |
|---|---|
| Model | GLC |
| Bouwjaar | 18 mrt 2022 |
| Type | GLC300e 320PK 4MATIC AUTOMAAT9 BLACK E.D. Trekhaak | Navi | Led | Camera | Carplay/Android | Stoelverw. | Cruise | |
| Km. stand | 91835 km |
| Kenteken | KHJ-55-H |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1930 kg |
| Vermogen motor (kW) | 235 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 2,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| CO2-emissie | 50 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf P van Dalen BV
Adres
Karstraat 80
Postcode
6851DM
Plaats
Huissen
| Merk | Mercedes Benz |
|---|---|
| Model | GLC |
| Bouwjaar | 18 mrt 2022 |
| Type | GLC300e 320PK 4MATIC AUTOMAAT9 BLACK E.D. Trekhaak | Navi | Led | Camera | Carplay/Android | Stoelverw. | Cruise | |
| Km. stand | 91835 km |
| Kenteken | KHJ-55-H |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1930 kg |
| Vermogen motor (kW) | 235 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 2,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| CO2-emissie | 50 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf P van Dalen BV
Adres
Karstraat 80
Postcode
6851DM
Plaats
Huissen