Mercedes Benz EQS
450+ AMG Line 108 kWh
| Merk | Mercedes Benz |
|---|---|
| Model | EQS |
| Bouwjaar | 11 mei 2023 |
| Type | 450+ AMG Line 108 kWh |
| Km. stand | 52147 km |
| Kenteken | S-677-ZR |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Limousine |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2380 kg |
| Vermogen motor (kW) | 245 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 210 km/u |
Dealernaam
ASV Veghel
Adres
Heuvelplein 3
Postcode
5463XG
Plaats
Veghel
| Merk | Mercedes Benz |
|---|---|
| Model | EQS |
| Bouwjaar | 11 mei 2023 |
| Type | 450+ AMG Line 108 kWh |
| Km. stand | 52147 km |
| Kenteken | S-677-ZR |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Limousine |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2380 kg |
| Vermogen motor (kW) | 245 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 210 km/u |
Dealernaam
ASV Veghel
Adres
Heuvelplein 3
Postcode
5463XG
Plaats
Veghel