Mercedes Benz EQE
AMG 43 4MATIC 90 kWh(Goed OnderH, Panorama, 360 Camera, SfeerVerlichting, Massage Stoelen, StoelV, Lane A, Etc)
| Merk | Mercedes Benz |
|---|---|
| Model | EQE |
| Bouwjaar | 8 mei 2023 |
| Type | AMG 43 4MATIC 90 kWh(Goed OnderH, Panorama, 360 Camera, SfeerVerlichting, Massage Stoelen, StoelV, Lane A, Etc) |
| Km. stand | 42316 km |
| Kenteken | JBN-13-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2425 kg |
| Vermogen motor (kW) | 350 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 210 km/u |
Dealernaam
Autocentrum Brabant Waalwijk
Adres
Havenweg 19
Postcode
5145NJ
Plaats
Waalwijk
| Merk | Mercedes Benz |
|---|---|
| Model | EQE |
| Bouwjaar | 8 mei 2023 |
| Type | AMG 43 4MATIC 90 kWh(Goed OnderH, Panorama, 360 Camera, SfeerVerlichting, Massage Stoelen, StoelV, Lane A, Etc) |
| Km. stand | 42316 km |
| Kenteken | JBN-13-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2425 kg |
| Vermogen motor (kW) | 350 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 210 km/u |
Dealernaam
Autocentrum Brabant Waalwijk
Adres
Havenweg 19
Postcode
5145NJ
Plaats
Waalwijk