Mercedes Benz EQA
250+ Business Line 71 kWh *SOH 100%* Full LED | Half LEDER | CAMERA
| Merk | Mercedes Benz |
|---|---|
| Model | EQA |
| Bouwjaar | 27 feb 2024 |
| Type | 250+ Business Line 71 kWh *SOH 100%* Full LED | Half LEDER | CAMERA |
| Km. stand | 13865 km |
| Kenteken | 113016 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1 kg |
| Vermogen motor (kW) | 140 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Bekleding | Half leder / stof |
Dealernaam
Auto In- en Verkoop Johan Meure B.V.
Adres
Newtonstraat 50
Postcode
1446VR
Plaats
Purmerend
| Merk | Mercedes Benz |
|---|---|
| Model | EQA |
| Bouwjaar | 27 feb 2024 |
| Type | 250+ Business Line 71 kWh *SOH 100%* Full LED | Half LEDER | CAMERA |
| Km. stand | 13865 km |
| Kenteken | 113016 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1 kg |
| Vermogen motor (kW) | 140 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Bekleding | Half leder / stof |
Dealernaam
Auto In- en Verkoop Johan Meure B.V.
Adres
Newtonstraat 50
Postcode
1446VR
Plaats
Purmerend