McLaren 720S
4.0 V8 Performance | Lantana Purple | MSO Black Pack |
| Merk | McLaren |
|---|---|
| Model | 720S |
| Bouwjaar | 20 jan 2023 |
| Type | 4.0 V8 Performance | Lantana Purple | MSO Black Pack | |
| Km. stand | 12000 km |
| Kenteken | R-772-LZ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Paars |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1394 kg |
| Vermogen motor (kW) | 530 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 11,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 16,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3994 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 341 km/u |
| CO2-emissie | 249 g/km |
Dealernaam
Louwman Exclusive Cars B.V.
Adres
Proostwetering 53
Postcode
3543AC
Plaats
Utrecht
| Merk | McLaren |
|---|---|
| Model | 720S |
| Bouwjaar | 20 jan 2023 |
| Type | 4.0 V8 Performance | Lantana Purple | MSO Black Pack | |
| Km. stand | 12000 km |
| Kenteken | R-772-LZ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Paars |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1394 kg |
| Vermogen motor (kW) | 530 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 11,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 16,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3994 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 341 km/u |
| CO2-emissie | 249 g/km |
Dealernaam
Louwman Exclusive Cars B.V.
Adres
Proostwetering 53
Postcode
3543AC
Plaats
Utrecht