McLaren 570S
Spider 570S 3.8 V8
| Merk | McLaren |
|---|---|
| Model | 570S |
| Bouwjaar | 23 mrt 2018 |
| Type | Spider 570S 3.8 V8 |
| Km. stand | 49814 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1461 kg |
| Vermogen motor (kW) | 419 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 10,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 16,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3799 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 328 km/u |
| CO2-emissie | 249 g/km |
Dealernaam
AutoMarque
Adres
Parallelweg 11H
Postcode
3931MS
Plaats
Woudenberg
| Merk | McLaren |
|---|---|
| Model | 570S |
| Bouwjaar | 23 mrt 2018 |
| Type | Spider 570S 3.8 V8 |
| Km. stand | 49814 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1461 kg |
| Vermogen motor (kW) | 419 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 10,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 16,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3799 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 328 km/u |
| CO2-emissie | 249 g/km |
Dealernaam
AutoMarque
Adres
Parallelweg 11H
Postcode
3931MS
Plaats
Woudenberg