Mazda MX 30
e-SkyActiv EV 145 Prime-line 36 kWh *SOH 94%* ✅ 1e Eigenaar .
| Merk | Mazda |
|---|---|
| Model | MX 30 |
| Bouwjaar | 6 apr 2023 |
| Type | e-SkyActiv EV 145 Prime-line 36 kWh *SOH 94%* ✅ 1e Eigenaar . |
| Km. stand | 22331 km |
| Kenteken | S-298-TJ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1620 kg |
| Vermogen motor (kW) | 107 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 140 km/u |
Dealernaam
Auto In- en Verkoop Johan Meure B.V.
Adres
Newtonstraat 50
Postcode
1446VR
Plaats
Purmerend
| Merk | Mazda |
|---|---|
| Model | MX 30 |
| Bouwjaar | 6 apr 2023 |
| Type | e-SkyActiv EV 145 Prime-line 36 kWh *SOH 94%* ✅ 1e Eigenaar . |
| Km. stand | 22331 km |
| Kenteken | S-298-TJ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1620 kg |
| Vermogen motor (kW) | 107 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 140 km/u |
Dealernaam
Auto In- en Verkoop Johan Meure B.V.
Adres
Newtonstraat 50
Postcode
1446VR
Plaats
Purmerend