Mazda CX 60
2.5 e-SkyActiv PHEV Homura
| Merk | Mazda |
|---|---|
| Model | CX 60 |
| Bouwjaar | 7 mrt 2024 |
| Type | 2.5 e-SkyActiv PHEV Homura |
| Km. stand | 48590 km |
| Kenteken | Z-309-BK |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1970 kg |
| Vermogen motor (kW) | 241 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
| CO2-emissie | 33 g/km |
Dealernaam
Van Mossel Outdoor Occasions
Adres
Bedrijfsweg 17
Postcode
5061JX
Plaats
Oisterwijk
| Merk | Mazda |
|---|---|
| Model | CX 60 |
| Bouwjaar | 7 mrt 2024 |
| Type | 2.5 e-SkyActiv PHEV Homura |
| Km. stand | 48590 km |
| Kenteken | Z-309-BK |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1970 kg |
| Vermogen motor (kW) | 241 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
| CO2-emissie | 33 g/km |
Dealernaam
Van Mossel Outdoor Occasions
Adres
Bedrijfsweg 17
Postcode
5061JX
Plaats
Oisterwijk