Maxus T90 EV
T90 89kWh WLTP 471km Pickup CarPlay Airco Camera 100% Electrisch Nieuw Airco
| Merk | Maxus |
|---|---|
| Model | T90 EV |
| Bouwjaar | 30 mrt 2026 |
| Type | T90 89kWh WLTP 471km Pickup CarPlay Airco Camera 100% Electrisch Nieuw Airco |
| Km. stand | 143 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Pick-Up |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2375 kg |
| Vermogen motor (kW) | 130 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
BAS World
Adres
Mac. Arthurweg 2
Postcode
5466AP
Plaats
Veghel
| Merk | Maxus |
|---|---|
| Model | T90 EV |
| Bouwjaar | 30 mrt 2026 |
| Type | T90 89kWh WLTP 471km Pickup CarPlay Airco Camera 100% Electrisch Nieuw Airco |
| Km. stand | 143 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Pick-Up |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2375 kg |
| Vermogen motor (kW) | 130 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
BAS World
Adres
Mac. Arthurweg 2
Postcode
5466AP
Plaats
Veghel