Maxus eDeliver9
65kWh
| Merk | Maxus |
|---|---|
| Model | eDeliver9 |
| Bouwjaar | 2 jan 2026 |
| Type | 65kWh |
| Km. stand | 131 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Bakwagen |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2640 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 90 km/u |
Dealernaam
Boss Vans
Adres
Eindhovensebaan 3
Postcode
5505JA
Plaats
Veldhoven
| Merk | Maxus |
|---|---|
| Model | eDeliver9 |
| Bouwjaar | 2 jan 2026 |
| Type | 65kWh |
| Km. stand | 131 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Bakwagen |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2640 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 90 km/u |
Dealernaam
Boss Vans
Adres
Eindhovensebaan 3
Postcode
5505JA
Plaats
Veldhoven