MAN TGE
2.0TDi Koelauto L3H2 | Dakunit
| Merk | MAN |
|---|---|
| Model | TGE |
| Bouwjaar | 28 aug 2019 |
| Type | 2.0TDi Koelauto L3H2 | Dakunit |
| Km. stand | 161526 km |
| Kenteken | VBP-67-R |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1922 kg |
| Vermogen motor (kW) | 75 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 7,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Bekleding | Stof |
| CO2-emissie | 187 g/km |
Dealernaam
DUTCH Vans
Adres
Mercuriusweg 41
Postcode
3771NC
Plaats
Barneveld
| Merk | MAN |
|---|---|
| Model | TGE |
| Bouwjaar | 28 aug 2019 |
| Type | 2.0TDi Koelauto L3H2 | Dakunit |
| Km. stand | 161526 km |
| Kenteken | VBP-67-R |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1922 kg |
| Vermogen motor (kW) | 75 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 7,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Bekleding | Stof |
| CO2-emissie | 187 g/km |
Dealernaam
DUTCH Vans
Adres
Mercuriusweg 41
Postcode
3771NC
Plaats
Barneveld