MAN eTGE
3.140 100% Elektrisch 115km WLTP 36kWh LED Airco Cruise Camera Parkeersensoren Meubelbak Koffer Airco Cruise control
| Merk | MAN |
|---|---|
| Model | eTGE |
| Bouwjaar | 26 apr 2021 |
| Type | 3.140 100% Elektrisch 115km WLTP 36kWh LED Airco Cruise Camera Parkeersensoren Meubelbak Koffer Airco Cruise control |
| Km. stand | 74394 km |
| Kenteken | VKH-73-F |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Bakwagen |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2735 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Bekleding | Stof |
Dealernaam
BAS World
Adres
Mac. Arthurweg 2
Postcode
5466AP
Plaats
Veghel
| Merk | MAN |
|---|---|
| Model | eTGE |
| Bouwjaar | 26 apr 2021 |
| Type | 3.140 100% Elektrisch 115km WLTP 36kWh LED Airco Cruise Camera Parkeersensoren Meubelbak Koffer Airco Cruise control |
| Km. stand | 74394 km |
| Kenteken | VKH-73-F |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Bakwagen |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2735 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Bekleding | Stof |
Dealernaam
BAS World
Adres
Mac. Arthurweg 2
Postcode
5466AP
Plaats
Veghel