Lynk and Co 01
1.5 261PK Plug-in Hybrid Automaat + 20''/ Navi/ Clima/ Ad.Cruise/ Panorama/ Camera/ Full-LED/ Infinity/ NL auto
| Merk | Lynk and Co |
|---|---|
| Model | 01 |
| Bouwjaar | 24 aug 2022 |
| Type | 1.5 261PK Plug-in Hybrid Automaat + 20''/ Navi/ Clima/ Ad.Cruise/ Panorama/ Camera/ Full-LED/ Infinity/ NL auto |
| Km. stand | 43947 km |
| Kenteken | R-981-GP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1854 kg |
| Vermogen motor (kW) | 192 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1477 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| CO2-emissie | 27 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Vermeulen
Adres
Schoolstraat 24
Postcode
5124RM
Plaats
Molenschot
| Merk | Lynk and Co |
|---|---|
| Model | 01 |
| Bouwjaar | 24 aug 2022 |
| Type | 1.5 261PK Plug-in Hybrid Automaat + 20''/ Navi/ Clima/ Ad.Cruise/ Panorama/ Camera/ Full-LED/ Infinity/ NL auto |
| Km. stand | 43947 km |
| Kenteken | R-981-GP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1854 kg |
| Vermogen motor (kW) | 192 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1477 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| CO2-emissie | 27 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Vermeulen
Adres
Schoolstraat 24
Postcode
5124RM
Plaats
Molenschot