Lynk and Co 01
1E EIG ORG NL DEALEROND|PANO|360*CAMERA|VIRTUALCOCKPIT|LED|DUALCLIMATEZONE|STOELVRM|20''INCH|CARPLAY
| Merk | Lynk and Co |
|---|---|
| Model | 01 |
| Bouwjaar | 22 dec 2021 |
| Type | 1E EIG ORG NL DEALEROND|PANO|360*CAMERA|VIRTUALCOCKPIT|LED|DUALCLIMATEZONE|STOELVRM|20''INCH|CARPLAY |
| Km. stand | 145590 km |
| Kenteken | N-214-RZ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1854 kg |
| Vermogen motor (kW) | 132 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1477 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 210 km/u |
| CO2-emissie | 39 g/km |
Dealernaam
Autopoint Dordrecht B.V.
Adres
Madame Curiestraat 20
Postcode
3316GN
Plaats
Dordrecht
| Merk | Lynk and Co |
|---|---|
| Model | 01 |
| Bouwjaar | 22 dec 2021 |
| Type | 1E EIG ORG NL DEALEROND|PANO|360*CAMERA|VIRTUALCOCKPIT|LED|DUALCLIMATEZONE|STOELVRM|20''INCH|CARPLAY |
| Km. stand | 145590 km |
| Kenteken | N-214-RZ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1854 kg |
| Vermogen motor (kW) | 132 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1477 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 210 km/u |
| CO2-emissie | 39 g/km |
Dealernaam
Autopoint Dordrecht B.V.
Adres
Madame Curiestraat 20
Postcode
3316GN
Plaats
Dordrecht