Lynk and Co 01
1.5 HYBRIDE|360 CAM|PANORAMA|BLIS|ACC|ZWARTE HEMEL
| Merk | Lynk and Co |
|---|---|
| Model | 01 |
| Bouwjaar | 25 jun 2025 |
| Type | 1.5 HYBRIDE|360 CAM|PANORAMA|BLIS|ACC|ZWARTE HEMEL |
| Km. stand | 25 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1898 kg |
| Vermogen motor (kW) | 102 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Auto-select
Adres
Felland Noord 9
Postcode
9753TB
Plaats
Haren
| Merk | Lynk and Co |
|---|---|
| Model | 01 |
| Bouwjaar | 25 jun 2025 |
| Type | 1.5 HYBRIDE|360 CAM|PANORAMA|BLIS|ACC|ZWARTE HEMEL |
| Km. stand | 25 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1898 kg |
| Vermogen motor (kW) | 102 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Auto-select
Adres
Felland Noord 9
Postcode
9753TB
Plaats
Haren