Lotus Emeya
S 102 kWh
| Merk | Lotus |
|---|---|
| Model | Emeya |
| Bouwjaar | 14 jan 2026 |
| Type | S 102 kWh |
| Km. stand | 1500 km |
| Kenteken | JVR-42-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2455 kg |
| Vermogen motor (kW) | 450 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Dealernaam
X-Motive BV
Adres
Hoevelakenseweg 85
Postcode
3784WG
Plaats
Terschuur
| Merk | Lotus |
|---|---|
| Model | Emeya |
| Bouwjaar | 14 jan 2026 |
| Type | S 102 kWh |
| Km. stand | 1500 km |
| Kenteken | JVR-42-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2455 kg |
| Vermogen motor (kW) | 450 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Dealernaam
X-Motive BV
Adres
Hoevelakenseweg 85
Postcode
3784WG
Plaats
Terschuur