Lotus Eletre
EDS 450 4WD 112 kWh | Alcantara | 360 Camera | Kef Audio | Adapt. Cruise Control | Ambient Lighting | Nieuwstaat
| Merk | Lotus |
|---|---|
| Model | Eletre |
| Bouwjaar | 13 nov 2024 |
| Type | EDS 450 4WD 112 kWh | Alcantara | 360 Camera | Kef Audio | Adapt. Cruise Control | Ambient Lighting | Nieuwstaat |
| Km. stand | 21950 km |
| Kenteken | GRZ-14-H |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2465 kg |
| Vermogen motor (kW) | 450 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 258 km/u |
Dealernaam
EV Car Company
Adres
Herenweg 11
Postcode
2465AA
Plaats
Rijnsaterwoude
| Merk | Lotus |
|---|---|
| Model | Eletre |
| Bouwjaar | 13 nov 2024 |
| Type | EDS 450 4WD 112 kWh | Alcantara | 360 Camera | Kef Audio | Adapt. Cruise Control | Ambient Lighting | Nieuwstaat |
| Km. stand | 21950 km |
| Kenteken | GRZ-14-H |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2465 kg |
| Vermogen motor (kW) | 450 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 258 km/u |
Dealernaam
EV Car Company
Adres
Herenweg 11
Postcode
2465AA
Plaats
Rijnsaterwoude