Lotus Eletre
EDS 450 4WD 112 kWh
| Merk | Lotus |
|---|---|
| Model | Eletre |
| Bouwjaar | 27 dec 2023 |
| Type | EDS 450 4WD 112 kWh |
| Km. stand | 60576 km |
| Kenteken | X-425-NF |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2465 kg |
| Vermogen motor (kW) | 450 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | Z |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 258 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Eigenraam
Adres
Kapitein Nemostraat 9
Postcode
7821AB
Plaats
Emmen
| Merk | Lotus |
|---|---|
| Model | Eletre |
| Bouwjaar | 27 dec 2023 |
| Type | EDS 450 4WD 112 kWh |
| Km. stand | 60576 km |
| Kenteken | X-425-NF |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2465 kg |
| Vermogen motor (kW) | 450 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | Z |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 258 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Eigenraam
Adres
Kapitein Nemostraat 9
Postcode
7821AB
Plaats
Emmen