Lincoln Continental
Reserve Massage Softclose HUD ACC
| Merk | Lincoln |
|---|---|
| Model | Continental |
| Bouwjaar | 4 apr 2019 |
| Type | Reserve Massage Softclose HUD ACC |
| Km. stand | 55605 km |
| Kenteken | L-764-JS |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1815 kg |
| Vermogen motor (kW) | 193 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Bekleding | Leder |
| CO2-emissie | 225 g/km |
Dealernaam
Carway Amsterdam
Adres
Kuiperbergweg 31
Postcode
1101AE
Plaats
Amsterdam
| Merk | Lincoln |
|---|---|
| Model | Continental |
| Bouwjaar | 4 apr 2019 |
| Type | Reserve Massage Softclose HUD ACC |
| Km. stand | 55605 km |
| Kenteken | L-764-JS |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1815 kg |
| Vermogen motor (kW) | 193 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Bekleding | Leder |
| CO2-emissie | 225 g/km |
Dealernaam
Carway Amsterdam
Adres
Kuiperbergweg 31
Postcode
1101AE
Plaats
Amsterdam