Lexus NX
450h+ AWD Business Line
| Merk | Lexus |
|---|---|
| Model | NX |
| Bouwjaar | 1 apr 2026 |
| Type | 450h+ AWD Business Line |
| Km. stand | 1 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1965 kg |
| Vermogen motor (kW) | 215 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 3,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 2487 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
| CO2-emissie | 65 g/km |
Dealernaam
van Leussen Zwolle
Adres
Molenland 6
Postcode
8024AL
Plaats
Zwolle
| Merk | Lexus |
|---|---|
| Model | NX |
| Bouwjaar | 1 apr 2026 |
| Type | 450h+ AWD Business Line |
| Km. stand | 1 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1965 kg |
| Vermogen motor (kW) | 215 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 3,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 2487 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
| CO2-emissie | 65 g/km |
Dealernaam
van Leussen Zwolle
Adres
Molenland 6
Postcode
8024AL
Plaats
Zwolle