Lexus LBX
Business Line Pro 2WD
| Merk | Lexus |
|---|---|
| Model | LBX |
| Bouwjaar | 1 nov 2024 |
| Type | Business Line Pro 2WD |
| Km. stand | 13001 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1255 kg |
| Vermogen motor (kW) | 67 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 170 km/u |
Dealernaam
Autofirst van Gastel
Adres
Half Elfje 18
Postcode
5711ES
Plaats
Someren
| Merk | Lexus |
|---|---|
| Model | LBX |
| Bouwjaar | 1 nov 2024 |
| Type | Business Line Pro 2WD |
| Km. stand | 13001 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1255 kg |
| Vermogen motor (kW) | 67 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 170 km/u |
Dealernaam
Autofirst van Gastel
Adres
Half Elfje 18
Postcode
5711ES
Plaats
Someren