Lexus IS
300h Business Line Pro
| Merk | Lexus |
|---|---|
| Model | IS |
| Bouwjaar | 25 apr 2017 |
| Type | 300h Business Line Pro |
| Km. stand | 307059 km |
| Kenteken | NT-370-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1595 kg |
| Vermogen motor (kW) | 164 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 5 |
| Verbruik stad | 4,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2494 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
| CO2-emissie | 101 g/km |
Dealernaam
Autoaanbod.nu
Adres
Volkelseweg 24
Postcode
5427RB
Plaats
Boekel
| Merk | Lexus |
|---|---|
| Model | IS |
| Bouwjaar | 25 apr 2017 |
| Type | 300h Business Line Pro |
| Km. stand | 307059 km |
| Kenteken | NT-370-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1595 kg |
| Vermogen motor (kW) | 164 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 5 |
| Verbruik stad | 4,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2494 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
| CO2-emissie | 101 g/km |
Dealernaam
Autoaanbod.nu
Adres
Volkelseweg 24
Postcode
5427RB
Plaats
Boekel