Lexus CT
200h Business Line | Adapt. cruise | Trekhaak | Navigatie |
| Merk | Lexus |
|---|---|
| Model | CT |
| Bouwjaar | 14 dec 2019 |
| Type | 200h Business Line | Adapt. cruise | Trekhaak | Navigatie | |
| Km. stand | 122335 km |
| Kenteken | G-695-VP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1385 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 4,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 115 g/km |
Dealernaam
Peterman Autogroep Oldenzaal
Adres
Essenlaan 19
Postcode
7577AN
Plaats
Oldenzaal
| Merk | Lexus |
|---|---|
| Model | CT |
| Bouwjaar | 14 dec 2019 |
| Type | 200h Business Line | Adapt. cruise | Trekhaak | Navigatie | |
| Km. stand | 122335 km |
| Kenteken | G-695-VP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1385 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 4,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 115 g/km |
Dealernaam
Peterman Autogroep Oldenzaal
Adres
Essenlaan 19
Postcode
7577AN
Plaats
Oldenzaal