Lexus CT
200h Sport Edition | Allseasons | Stoelverwarming |
| Merk | Lexus |
|---|---|
| Model | CT |
| Bouwjaar | 22 mrt 2017 |
| Type | 200h Sport Edition | Allseasons | Stoelverwarming | |
| Km. stand | 34890 km |
| Kenteken | NF-057-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1385 kg |
| Vermogen motor (kW) | 73 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 4,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 94 g/km |
Dealernaam
Peterman Autogroep Enschede
Adres
Spaansland 8
Postcode
7543BG
Plaats
Enschede
| Merk | Lexus |
|---|---|
| Model | CT |
| Bouwjaar | 22 mrt 2017 |
| Type | 200h Sport Edition | Allseasons | Stoelverwarming | |
| Km. stand | 34890 km |
| Kenteken | NF-057-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1385 kg |
| Vermogen motor (kW) | 73 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 4,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 94 g/km |
Dealernaam
Peterman Autogroep Enschede
Adres
Spaansland 8
Postcode
7543BG
Plaats
Enschede