Land Rover Defender
110 P400e XS Edition
| Merk | Land Rover |
|---|---|
| Model | Defender |
| Bouwjaar | 12 mei 2023 |
| Type | 110 P400e XS Edition |
| Km. stand | 55073 km |
| Kenteken | S-229-ZL |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2593 kg |
| Vermogen motor (kW) | 297 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 2,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 209 km/u |
| CO2-emissie | 61 g/km |
Dealernaam
Van Mossel Jaguar Land Rover Apeldoorn
Adres
Oude Apeldoornseweg 40A
Postcode
7333NS
Plaats
Apeldoorn
| Merk | Land Rover |
|---|---|
| Model | Defender |
| Bouwjaar | 12 mei 2023 |
| Type | 110 P400e XS Edition |
| Km. stand | 55073 km |
| Kenteken | S-229-ZL |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2593 kg |
| Vermogen motor (kW) | 297 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 2,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 209 km/u |
| CO2-emissie | 61 g/km |
Dealernaam
Van Mossel Jaguar Land Rover Apeldoorn
Adres
Oude Apeldoornseweg 40A
Postcode
7333NS
Plaats
Apeldoorn