Kia Stinger
2.0 T-GDI GT-Line Aut. | Uniek | Harman-Kardon | Adaptieve Cruise | Panorama | Stoelventilatie | Historie | NAP | DAB+
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | Stinger |
| Bouwjaar | 10 jan 2018 |
| Type | 2.0 T-GDI GT-Line Aut. | Uniek | Harman-Kardon | Adaptieve Cruise | Panorama | Stoelventilatie | Historie | NAP | DAB+ |
| Km. stand | 128079 km |
| Kenteken | RH-602-Z |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1617 kg |
| Vermogen motor (kW) | 188 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 8,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 11,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 240 km/u |
| CO2-emissie | 190 g/km |
Dealernaam
Plexat Automotive B.V.
Adres
Driestweg 1
Postcode
6721NG
Plaats
Bennekom
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | Stinger |
| Bouwjaar | 10 jan 2018 |
| Type | 2.0 T-GDI GT-Line Aut. | Uniek | Harman-Kardon | Adaptieve Cruise | Panorama | Stoelventilatie | Historie | NAP | DAB+ |
| Km. stand | 128079 km |
| Kenteken | RH-602-Z |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1617 kg |
| Vermogen motor (kW) | 188 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 8,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 11,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 240 km/u |
| CO2-emissie | 190 g/km |
Dealernaam
Plexat Automotive B.V.
Adres
Driestweg 1
Postcode
6721NG
Plaats
Bennekom