Kia Sportage
1.6 GDI ComfortLine / Full Map Navigatie / Cruise Control / Stoel & Stuur Verwarming / Camera
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | Sportage |
| Bouwjaar | 4 jul 2016 |
| Type | 1.6 GDI ComfortLine / Full Map Navigatie / Cruise Control / Stoel & Stuur Verwarming / Camera |
| Km. stand | 141598 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1354 kg |
| Vermogen motor (kW) | 97 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 182 km/u |
| CO2-emissie | 156 g/km |
Dealernaam
Carina Automotive
Adres
Nobelstraat 10A
Postcode
1704RM
Plaats
Heerhugowaard
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | Sportage |
| Bouwjaar | 4 jul 2016 |
| Type | 1.6 GDI ComfortLine / Full Map Navigatie / Cruise Control / Stoel & Stuur Verwarming / Camera |
| Km. stand | 141598 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1354 kg |
| Vermogen motor (kW) | 97 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 182 km/u |
| CO2-emissie | 156 g/km |
Dealernaam
Carina Automotive
Adres
Nobelstraat 10A
Postcode
1704RM
Plaats
Heerhugowaard