Kia Picanto
1.0 DPi 68pk 4-zits DynamicLine | Cruise Control | Camera | Navigatie | DIRECT LEVERBAAR
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | Picanto |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | 1.0 DPi 68pk 4-zits DynamicLine | Cruise Control | Camera | Navigatie | DIRECT LEVERBAAR |
| Km. stand | 8 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 922 kg |
| Vermogen motor (kW) | 50 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Wassink Autogroep K B.V. Nijmegen
Adres
Tarweweg 1
Postcode
6534AM
Plaats
Nijmegen
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | Picanto |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | 1.0 DPi 68pk 4-zits DynamicLine | Cruise Control | Camera | Navigatie | DIRECT LEVERBAAR |
| Km. stand | 8 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 922 kg |
| Vermogen motor (kW) | 50 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Wassink Autogroep K B.V. Nijmegen
Adres
Tarweweg 1
Postcode
6534AM
Plaats
Nijmegen